Zebrania z rodzicami

Informujemy, że 16 września (poniedziałek) o godzinie 18.00 odbędą się spotkania z rodzicami. Rodziców uczniów klas pierwszych i drugich zapraszamy na krótkie spotkanie na sali gimnastycznej a następnie do wyznaczoych sal.
IAp sala 26
IBp sala 25
ICp sala 35
IDp sala 33
IBg sala 21
ICg sala 14
IDg sala 23
IIa sala 16
IIb sala 45
IIc sala 41
IId sala 11
IIe sala 44
IIIa sala 24
IIIb sala 34
IIIc sala 47
IIId sala 31
IIIe sala 13

Projekt KUMPEL

Informujemy, że od października 2019 r. rusza III edycja projektu mentorskiego KUMPEL, którego organizatorem jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Uczestnikami tego projektu mogą być wyłącznie uczniowie klas drugich. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową https://liblink.pl/DmOrbWpOVC gdzie znajduje się harmonogram rekrutacji oraz regulamin projektu.
Do 3 października 2019 r. należy złożyć dokumenty w sekretariacie szkoły.

Plan Lekcji

Plan lekcji dostępny jest po adresem Plan Lekcji 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Z radością informujemy, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dla wszystkich klas w poniedziałek, 2 września o godzinie 11.00 i poprzedzone będzie Mszą Świętą w Kościele Środowisk Twórczych przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 22 o godzinie 10.00.

Matematyczna Piramida

Z przyjemnością informujemy, że Tymoteusz Domeradzki z klasy IIB oraz Michał Niciński z klasy IIC zostali laureatami III miejsca wojewódzkiego konkursu dla klas drugich Matematyczna Piramida. Finalistami tego konkursu zostali Oskar Dybowski z klasy IIC, Adrian Kobus z klasy IID i Nikodem Wójcik z klasy IIB. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Konkurs Jezyka Angielskiego FOX 2019

W XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2019 następujący uczniowie uzyskali wynik bardzo dobry: MICHAL SAR IIIb, JAKUB KORNACKI Ib, DARIA JĘDRZEJCZAK Id, ANTONI BALD IIIb i ZUZANNA SOBIERAJCZYK IId. Wynik dobry uzyskali: IGOR KAROLCZAK Ie, KLAUDIA OWCZAREK Ib, WIKTORIA BORUSZCZAK Ie, ZUZANNA NOLBRZAK Id, JULIA NAJDER IIIb i ZOFIA LESIAK IIe. Serdeczne gratulacje!

Zakończenie roku szkolnego

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego odbędzie się w środę, 19 czerwca. Uroczystość rozpoczynamy o godzinie 10.00. Ze względu na panujące upały obowiązuje strój galowy bez mundurka szkolnego.
Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na mszę świętą, na godzinę 9:00 do Kościoła Środowisk Twórczych przy ul. Skłodowskiej-Curie 22.

Zmarł nasz absolwent Prof. zw. dr hab. Jacek Fisiak