Ubezpieczenie

Uprzejmie informujemy, że informacje dotyczące warunków ubezpieczenia znajdują się na stronie internetowej w menu O szkole--> Dokumenty szkolne

Mundurki

W związku z wysokimi temperaturami decyzją Pani Dyrektor w tygodniu 17-21 września zostaje zniesiony obowiązek przychodzenia do szkoły w mundurkach.

Zmiana planu lekcji

Od poniedziałku 17 września obowiązuje nowy plan lekcji dostępny pod adresem:

Spotkanie z rodzicami

Zapraszamy wszystkich rodziców na zebrania z wychowawcami klas, które odbęda się w poniedziałek 17 września o godzinie 18.00.

plan lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2018/2019 dostępny jest pod adresem:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Z radością informujemy, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dla wszystkich klas w poniedziałek, 3 września o godzinie 9.30 na boisku szkolnym I LO i poprzedzone będzie Mszą Świętą w Kościele Środowisk Twórczych przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 22 o godzinie 8.00.
Uczniów obowiązuje strój galowy. Ze względu na ochronę nawierzchni boiska prosimy o zrezygnowanie z butów na obcasie.

Zakończenie roku.

Piątek, 22 czerwca.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy w szkole o godzinie 9:00.

Wcześniej zapraszamy chętnych uczniów, nauczycieli i rodziców na mszę świętą, na godzinę 8:00 do Kościoła Środowisk Twórczych przy ul. Skłodowskiej-Curie 22.

Program „Dobry Start” – 300 dla ucznia. (Czytaj dalej)

Program „Dobry Start” – 300 dla ucznia

W ramach rządowego programu „Dobry Start” na wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny przysługuje jednorazowe wsparcie w wysokości 300 zł. Świadczenie to przysługuje na każde dziecko uczące się w szkole, do ukończenia 20. roku życia, dla dzieci niepełnosprawnych - do ukończenia 24. roku życia. Wsparcie przysługuje niezależnie od posiadanego dochodu.

Jak dostać świadczenie dobry start? (kliknij w nagłówek).