STRAJKUJEMY

Komunikat Dyrektora Szkoły

Informuję, że w dniu 8 kwietnia zajęcia lekcyjne nie odbędą się z powodu strajku nauczycieli w ILO. Zajęcia nie będą odbywały się do odwołania. Uczniowie, którzy przybędą do szkoły będą mieli zapewnioną opiekę pedagogiczną. Będę informowała Państwa i Uczniów o dalszych decyzjach.
Ewa Wojciechowska Dyrektor ILO

Zebrania z rodzicami

Informujemy, że zaplanowane na 8 kwietnia spotkania z rodzicami nie odbędą się. O nowym terminie zebrań zostaną Państwo poinformowani.

Konkurs Literacki

Miło nam poinformować, że Andrzej Zieliński z klasy IIIc został laureatem w XXXV Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej (w 2019r.) w kategorii: proza uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Miło stwierdzić, że uczeń z klasy o profilu przedmiotów ścisłych odniósł sukces w dziedzinie humanistycznej i jest wizytówką wszechstronności kształcenia uczniów w naszej szkole. Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Języka Angielskiego

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Marysia Majewska z klasy III A i Kuba Krupiński z klasy II B zakwalifkali się do zawodów finałowych 43 Olimpiay Języka Angielskiego, które odbędą się w dniach 15-16 kwietnia w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Z radością informujemy, że do zawodów finałowych XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowały się: Marysia Majewska IIIa oraz Natasza Polasińska IIb. Wkład pracy, wielkie zaangażowanie i humanistyczne talenty naszych uczennic zasługują na wielkie uznanie. Warto dodać, że Marysia uzyskała drugi wynik w kraju. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

Konkurs "Fascynująca Fizyka"

W konkursie Fascynująca Fizyka nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie. Cztery pierwsze miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły: Adrian Stańdo, Wojciech Szymczak, Krzysztof Nowak, Dawid Maćczak. W gronie osób, które zdobyły indeks Politechniki Łódzkiej znaleźli sie również: Łukasz Suchański, Jędrzej Lipowski, Tymoteusz Domeradzki oraz Piotr Koneczny. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs "W Świecie Matematyki"

W XI Wojewódzkim Konkusie im. Włodzimierza Krysickiego „W Świecie Matematyki” zorganizowanym przez Koło Nauk Aktuarialnych Politechniki Łódzkiej Tymoteusz Domeradzki, uczeń klasy II b, zdobył tytuł laureata III miejsca. Finalistami tego konkursu zostali: uczniowie klasy II c Oskar Dybowski i Michał Niciński oraz uczeń klasy III b Krzysztof Nowak. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu.