Oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/23

W roku szkolnym 2022/23 powstaną cztery klasy pierwsze.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty edukacyjnej:

Ewentualne pytania dot. naboru prosimy kierować na adres: info@lo1.elodz.edu.pl

Informacje na temat terminów i zasad naboru znajdują się na stronie Łódzkiego Kuratorium Oświaty

Stacjonarne Drzwi Otwarte (II termin)

Uczniów klas 8 szkół podstawowych oraz ich Rodziców zapraszamy do wzięcia udziału w Drzwiach Otwartych I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Łodzi.

Odbędą się one w czwartek 12 maja.
Szkołę będzie można zwiedzać w niewielkich grupach, których przewodnikami będą nasi uczniowie. Podczas spaceru goście poznają dyrekcję szkoły, przyszłych wychowawców klas pierwszych i pozostałych nauczycieli, obejrzą pracownie przedmiotowe i zdobędą wiedzę o nauce w I LO.
Swój udział należy zarejestrować przez formularz, wybierając godzinę rozpoczęcia spaceru po szkole. Cały spacer potrwa około 90 minut.
Link do formularza rejestracyjnego:

Spotkanie informacyjne dla kandydatów

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne on-line, które odbędzie się w poniedziałek, 25.04.2022 r., o godzinie 19:00, w usłudze Microsoft Teams.
Podczas spotkania zaprezentujemy szkołę, dyrekcję, przedstawicieli rady pedagogicznej, opowiemy o bogatym w rozmaite wydarzenia życiu społeczności I LO i współpracy z instytucjami zewnętrznymi.
Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams. Aby do niego dołączyć wystarczy kliknąć link:
Uwaga! Osobom, które nie posiadają konta Microsoft Office 365, zalecamy skorzystanie z przeglądarek Microsoft Edge i Google Chrome. Po otworzeniu linku wystarczy wybrać opcję "Korzystaj z Teams w przeglądarce..." i dołączyć do spotkania.
Zapraszamy!

Terminy drzwi otwartych

Kandydatów do szkoły oraz ich Rodziców zapraszamy na spotkania z Dyrekcją, nauczycielami
i uczniami - w ramach Drzwi Otwartych stacjonarnych i on-line.
Szczegóły będziemy podawać sukcesywnie, przed kolejnymi wydarzeniami.

Stacjonarne Drzwi Otwarte

Odbędą się one w sobotę 2 kwietnia.
Link do formularza rejestracyjnego:

Spotkanie z Samorządem Uczniowskim

Kandydatów do naszego liceum zapraszamy na spotkanie online z Samorządem Uczniowskim. Będziecie mogli z pierwszej ręki zdobyć interesujące Was informacje o szkole. Zachęcamy do dołączenia ????

Link do spotkania:
(Nie trzeba posiadać aplikacji Teams, wystarczy kliknąć i dołączyć przez przeglądarkę).

Zachęcamy również do śledzenia wydarzenia na fb:

Rekrutacja do I Liceum Ogólnokształcącego 2021/2022

Przejdź przez rekrutację z uśmiechem na twarzy! Kliknij w powyższą grafikę i dowiedz się, jak zostać uczniem I LO! Do zobaczenia we wrześniu! :)

Drodzy Uczniowie ósmych klas szkół podstawowych i szanowni Rodzice! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, której szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku. Zachęcamy do polubień i subskrypcji naszego kanału KoperTv! :)

Ewentualne pytania dot. naboru prosimy kierować na adres: rekrutacja@lo1.elodz.edu.pl

Zapraszamy do I Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi!

Na krótki spacer po najstarszej szkole średniej w Łodzi zapraszają uczniowie Kopra! Nie wahaj się i dołącz do naszej społeczności! Z nami zdobędziesz wiedzę, dobrze przygotujesz się do studiów i świetnie zdasz maturę! U nas nawiążesz nowe, wspaniałe znajomości na całe życie!

Drodzy Uczniowie ósmych klas szkół podstawowych i szanowni Rodzice! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, której szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku. Zachęcamy do polubień i subskrypcji naszego kanału KoperTv!