Ranking Perspektyw

W Rankingu XX-lecia, organizowanym przez miesięcznik edukacyjny Perspektywy, nasza szkoła zajęła 7 miejsce w Polsce. Jednocześnie jesteśmy jedyną szkołą województwa łódzkiego, sklasyfikowaną w pierwszej 20-ce tego rankingu.
Ranking XX-lecia został utworzony w oparciu o osiągnięcia szkoły w olimpiadach i wyniki maturalne w ciągu ostatnich 20 lat.
Nasze liceum nieprzerwanie od 20 lat utrzymuje znak jakości Złotej Szkoły.

Olimpiada Matematyczna

Z przyjemnością informujemy, że do etapu okręgowego LXIX Olimpiady Matematycznej zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły: Szymon Rusiecki kl.IB, Karolina Wilk kl.IIIC, Piotr Zygmunt kl.IB. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs Matematyczny "Alfik"

W konkursie matematycznym "Alfik" wyróżnieni zostali następujący uczniowie:
Piotr Zygmunt kl. IB- 1.miejsce w województwie i 2.miejsce w kraju, Mateusz Lichman kl. IIIB- 2.miejsce w województwie, Oskar Dybowski kl. IC-3. miejsce w województwie, Michał Niciński kl. IC-4.miejsce w województwie, Adam Sulima kl. IE-6. miejsce w województwie, Tymoteusz Domeradzki kl.IB- 6. miejsce w województwie, Szymon Rusiecki kl. IB- 6.miejsce w województwie, Karolina Wilk kl. IIIC- 6.miejsce w województwie, Hanna Kacprzak kl. IIE- 10.miejsce w województwie. Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Miło nam poinformować, że do etapu okręgowego XVI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej zakwalifikowali się następujący uczniowie: Oskar Dybowski z kl. IC, Martyna Kabza z kl. IB, Wojciech Kowalski z kl.IIIB, Julia Lasiota z kl. IB, Marta Przybył z kl.IIC, Sonia Stępień z kl. IIIA, Jan Urbanek z kl.IIIB, Karolina Wilk z kl.IIIC oraz Aleksandra Zwolenik z kl.IIIC. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendia Prezydenta Miasta Łodzi.

Prezydent Hanna Zdanowska na uroczystości w Urzędzie Miasta Łodzi wręczyła najlepszym łódzkim uczniom stypendia ufundowane w ramach miejskiego systemu wspierania uczniów "Mia100 Zdolnych". Z 40 stypendystów aż 13 to uczniowie naszej szkoły: Piotr Zygmunt, Tymoteusz Domeradzki, Maja Janowska, Julia Lasiota, Stanisław Caban, Wojciech Czernik, Michalina Jurkiewicz, Kaja Klencka, Maria Łuczak, Aleksandra Maciaszek, Róża Stępień, Sonia Stępień, Jan Urbanek, Ogromne gratulacje!

Olimpiada Języka Angielskiego.

Do zawodów etapu okręgowego 42 Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły: Antoni Bald II b, Jakub Krupiński Ib, Weronika Ługowska IIa, Maria Majewska IIa, Kajetan Pietrzak IIIa i Michał Sar IIb. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

Jasełka, chór i koncert.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z występu naszego chóru i przedstawienia jasełkowego, które odbyły się 22 grudnia, a także bożonarodzeniowej edycji koncertu "Per Musicam Ad Astra". Filmy w naszej galerii.

Olimpiada Chemiczna

Do II etapu 64 Olimpiady Chemicznej zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły: Bartłomiej Czerwiński 3D, Stanisław Caban 3C, Michał Widawski 3C, Amelia Rusiecka 2E, Karolina Wilk 3C, Aleksandra Zwolenik 3C, Adam Roszewski 1D, Krzysztof Koptas 2E, Marcin Kuliński 3C, Szymon Świtała 2E, Aleksandra Górniak 2E, Marcin Grabowski 2C, Maciej Kulma 2D, Marta Przybył 2C i Michał Sawiak 1C. Wszystkim serdecznie gratulujemy.