Aktualności

Olimpiada Biologiczna

Do II etapu XLIII Olimpiady Biologicznej, który odbędzie się 25 stycznia 2014 r. zakwalifikowały  się następujące  uczennice:

  1. Glubińska Natalia  - kl. IIIe
  2. Górczyńska Martyna – kl. IIIe
  3. Fortuna Aleksandra – kl. IId
  4. Korzeniowska Sandra – kl. IId
  5. Kula Aleksandra – kl. IId
  6. Plisiecka Martyna – kl. IIe
Serdecznie gratulujemy!

Konkurs Dendrologiczny

W XXX Wojewódzkim Konkursie Dendrologicznym nasi uczniowie uzyskali następujące lokaty:    
  1. Natalia Siwecka – kl.Ie   - I miejsce
  2. Andrzej Weber  - kl.IIId  - II miejsce
  3. Dominika Janaszkiewicz – kl. IIIb  - III miejsce
  4. Justyna Jóźwiak  - kl. IIe  - IV miejsce
  5. Paulina Misiak – kl. Ie   - V miejsce
  6. Beata Owczarek  - kl. IIe  - VI miejsce
  7. Adam Domański – kl. Ie – VII miejsce
Reprezentacja szkoły  zespołowo uzyskała  I miejsce i tym samym nagroda przechodnia w postaci statuetki „ŻUBRY” czwarty raz trafia do I LO.

Olimpiada Języka Angielskiego

Do etapu okręgowego XXXVIII Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowani zostali następujący uczniowie naszej Szkoły:

  1. Ewa Granosik IIIf
  2. Jakub Gruszczyński IIa
  3. Adam Świątek IIIc

Konkurs Piosenki Niemieckiej

W konkursie piosenki niemieckiej wzięły udział trzy uczennice I LO: Patrycja Konfederak IIIc, Martyna Plisiecka IIe i Nelly Pietruszewska Id.
Jury przyznało Martynie trzecie miejsc  za piękne wykonanie  trudnego utworu “Ich hab geträumt vor langer Zeit”. Na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego  Martyna  zaśpiewała go także podczas  uroczystości jubileuszowej.

Olimpiada Historyczna

Miło nam poinformować, że do eliminacji okręgowych XL Olimpiady Historycznej zakwalifikowali się  Katarzyna Grad oraz Filip Jabłoński. Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Języka Francuskiego.

Z przyjemnością informujemy, że do etapu okręgowego 37 Olimpiady Języka Francuskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:
1. Victor Cornily Ie
2. Julia Janiak IIe
3. Karolina Walczak IIc
4. Alina Grzelczak IIc.
Serdecznie gratulujemy!

Święta, Święta ...

Boże Narodzenie 2013

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Do II etapu eliminacji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej przeszli następujący uczniowie z naszej Szkoły:
Kamil Rychlewicz III B
Ewa Granosik III F
Marcin Chądzyński III B
Jakub Biernacki II A

Pierwsza | Poprzednia  Strona 58 z 64  Następna | Ostatnia