Aktualności

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Do drugiego etapu Olimpiady Wiedy Ekonomicznej zakwalifikowali się następujący uczniowie z naszej szkoły: Wojciech Błasiak, Jakup Znyk, Wojciech Mokwiński, Filip Płóciennik , Tymon Tomaszewski, Adam Juchniewicz oraz Filip Kubicki. Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Teologii Katolickiej

Gratulujemy Oli Markowskiej IId, Kamilowi Słomczyńskiemu IId, Hannie Pietruszewskiej IIe i Magdalenie Bissinger zakwalifikowanie się do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy Teologicznej.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

W etapie okręgowym Olimpiady Literatury i Języka Polskiego znalazły się uczennice: Aleksandra Brożyna 1ap, Zuzanna Kasprzak 2e, Zofia Waniek 2a, Klaudia Owczarek 2b. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikowali się Stanisław Roszczyk IIIc, Kornelia Jasiuk IIIa, Jakub Znyk IIb, Maciej Babicki IIIa. Gratulujemy!

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Do finału Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej zakwalifikował się uczeń klasy IIIc Stanisław Roszczyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Miło nam poinformować, że do etapu okręgowego XVIII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej zakwalifikowali się następujący uczniowie: Bartłomiej Bichta z kl. IDg, Wojciech Błyskal z kl. IBg, Oskar Dybowski z kl. IIIC i Łukasz Suchański z kl. IIC. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Olimpiada Biologiczna

Z przyjemnością informujemy, że w etapie okręgowym Olimpiady Biologicznej znalazły się dwie osoby z naszej szkoły: Piotr Wysocki 3d i Kamil Słomczyński 2d.  Serdecznie gratulujemy.

Olimpiada Matematyczna

Z przyjemnością informujemy, że do etapu okręgowego LXXI Olimpiady Matematycznej zakwalifikowali się Tymoteusz Domeradzki z kl.IIIB i Krzysztof Szostek z kl. IIB. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Pierwsza | Poprzednia  Strona 2 z 88  Następna | Ostatnia