Dzień Świętego Jerzego

23 listopada uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w Szkolnym Dniu Św. Jerzego, patrona Anglii. Impreza została przygotowana przez uczniów klasy II A. Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia był Konrad Wojtczak, a współorganizatorami byli: Marta Banaszek, Joanna Bankowska, Piotr Do Tran Vinh, Ewa Gałwiaczek, Martyna Kosatka, Monika Leśniak, Błażej Makowski, Julia Nowak, Barbara Polit, Barbara Sawicka i  Oliwia Stajuda. W czasie imprezy młodzież zapoznała się z faktami historycznymi i legendą o Św. Jerzym, a trzyosobowe reprezentacje klas wykonywały różnorodne zadania w pięciu stacjach ( min. rysowanie smoka, układanie krzyżówki). W tym czasie publiczność rozwiązywała word search puzzle ( zwycięzca - Adam Rusek I C). Zwycięzcą konkursu została reprezentacja klasy I C w składzie: Julia Jagiełło, Aleksandra Podlaska i Joanna Teysler. Gratulujemy organizatorom i zwycięzcom!