Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2017/18

Dnia 25 września 2018r. w Zespole Szkół nr 8 odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej za ubiegły rok szkolny. W uroczystości wzięli udział dyrektorzy zaproszonych szkół, nauczyciele, uczniowie oraz zaproszeni goście: Pani Poseł Małorzata Niemczyk, Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Kacprzak.
Miło nam zakomunikować, że w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych znakomite 3 miejsce zajęło nasze liceum. Puchar z rąk Pani Prezydent odebrała Pani Dyrektor  Ewa Wojciechowska. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli w zawodach sportowych w ubiegłym roku.