Aktualności

Zawody lekkoatletyczne

W Parku Miejskim przy ul. Hipotecznej 8 października zostały rozegrane zawody w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Mistrzostw Łodzi szkół ponadpodstawowych. Jako pierwsze stanęły na starcie dziewczęta, które po ambitnej walce zajęły 10 miejsce. Nasz zespół wystąpił w składzie : Zosia Dębska, Erika Salvat, Wiktoria Jachymczak, Julia Pisera, Martyna Seliga, Oliwia Kowalczyk, Marta Trawczyńska.

Duży sukces odniosła reprezentacja chłopców po pasjonującej walce uległa tylko zespołowi III LO i wywalczyła srebrne medale.  II miejsce dało przepustkę do finału wojewódzkiego w Sieradzu, który odbędzie się 23 października. Zespół wystąpił w składzie: Maciej Babicki 3a, Sebastian Zych 3b, Rafał Górniak 3b,  Jakub Wiliński 1bp, Adam Kraś 1bg, Maksymilian Gajek 1bp, Tomasz Kwieciński 2a,  Jakub Horoszkiewicz 2b, oraz Mikołaj Gajek 3a (zawodnik rezerwowy). Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale