Ważne informacje dla Rodziców

Szanowni Państwo,
sytuacja, w jakiej obecnie wszyscy się znaleźliśmy w związku z epidemią na terenie kraju i niebezpieczeństwem rozprzestrzeniania się koronawirusa wymusza na nas ograniczenie z Państwem bezpośredniego kontaktu. W zwiąku z tym informujemy, że kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.00 wyłacznie drogą mailową (kontakt@lo1.elodz.edu.pl).

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku 16 marca do odwołania będzie funkcjonować nauczanie online. Uczniowie są zobowiązani uczestniczyć w zaproponowanych przez nauczycieli zajęciach, wykonywać i przesyłać do nauczycieli zadane prace, regularnie sprawdzać pocztę Office 365, wiadomości w dzienniku Librus oraz śledzić komunikaty na stronie internetowej szkoły.

Ponadto prosimy o odpowiedzialne zachowanie i pozostawanie w domach.
Kontakt z Dyrektorem szkoły i nauczycielami jest możliwy drogą mailową.