Wyniki olimpiad w r.szk. 2019/20

LXIII Olimpiada Astronomiczna

Do 2 etapu zakwalifikował się:

  • Tymoteusz Domeradzki

 

XLIX Olimpiada Biologiczna

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Kamil Słomczyński
  • Piotr Wysocki

 

LXVI Olimpiada Chemiczna

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Paulina Cyniak
  • Wojciech Król
  • Wangtian Li
  • Dawid Maćczak
  • Szymon Rudecki
  • Adam Sulima
  • Kamil Szychta
  • Mateusz Winiarski

 

LXIX Olimpiada Fizyczna

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Agata Bartczak
  • Natalia Bednarek
  • Tymoteusz Domeradzki
  • Oskar Hofmokl
  • Piotr Koneczny
  • Piotr Lasota
  • Jędrzej Lipowski
  • Dawid Maćczak
  • Gniewoj Michalewski
  • Jakub Milczarek
  • Amanda Neuman
  • Martyna Rosiak
  • Wojciech Sobol
  • Jakub Stańdo
  • Łukasz Suchański
  • Stanisław Wądołowski

 

XLVI Olimpiada Geograficzna

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Maciej Babicki
  • Marta Błaszczyk
  • Aleksandra Brożyna
  • Jakub Celichowski
  • Nikodem Doroba
  • Dominik Fałek
  • Zuzanna Gąsiorowska
  • Maria Klemba
  • Marta Kołodziejczyk
  • Natalia Krupińska
  • Helena Plewka
  • Aleksandra Sitarek
  • Filip Świątek
  • Joanna Walczak
  • Weronika Wojciechowska

 

XLVI Olimpiada Historyczna

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Krzysztof Biernacki
  • Kamil Presler
  • Jakub Przybyłek
  • Maciej Skóra
  • Wiktor Wagner
  • Jakub Zięba

 

XLIV Olimpiada Języka Angielskiego

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Nikodem Dominiak
  • Klaudia Gawrońska
  • Wojciech Górmiński
  • Karolina Hilt
  • Olga Jakubowska
  • Jakub Krupiński
  • Martyna Miszczak
  • Filip Świątek

 

XLI Olimpiada Języka Niemieckiego

Do 2 etapu zakwalifikowała się:

  • Karolina Kominiak

 

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Bartłomiej Bichta
  • Wojciech Błyskal
  • Oskar Dybowski
  • Łukasz Suchański

 

L Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do 2 etapu zakwalifikowały się:

  • Aleksandra Brożyna
  • Zuzanna Kasprzak
  • Klaudia Owczarek
  • Zofia Waniek

 

XVIII Olimpiada Matematyczna

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Tymoteusz Domeradzki
  • Krzysztof Szostek

 

XV Olimpiada Przedsiębiorczości

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Jakub Babaniuk
  • Wojciech Błasiak
  • Magdalena Ćmiel
  • Karolina Juszczak
  • Filip Kubicki
  • Mikołaj Mirowski
  • Wojciech Mokwiński
  • Filip Płóciennik
  • Antoni Rozpara
  • Mikołaj Włodarczyk
  • Jakub Znyk

 

XXX Olimpiada Teologii Katolickiej

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Magdalena Bissinger
  • Aleksandra Markowska
  • Hanna Pietruszewska
  • Kamil Słomczyński

 

XLIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Do 2 etapu zakwalifikowały się:

  • Jagoda Nawrocka
  • Milena Posiła

 

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Wojciech Błasiak
  • Adam Juchniewicz
  • Filip Kubicki
  • Wojciech Mokwiński
  • Filip Płóciennik
  • Tymon Tomaszewski
  • Jakub Znyk

 

LXI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Maciej Babicki
  • Kornelia Jasiuk
  • Stanisław Roszczyk
  • Jakub Znyk

 

XLVI Olimpiada Wiedzy Technicznej

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Damian Borkowski
  • Rafał Górniak
  • Michał Jabłoński
  • Paweł Płuciennik

 

VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Do 2 etapu zakwalifikował się:

  • Stanisław Roszczyk

 

XV Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”

Do 2 etapu zakwalifikował się:

  • Stanisław Roszczyk

 

XXIV Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Kamil Słomczyński
  • Oliwia Maciejewska