Wyniki olimpiad w r.szk. 2021/22

LI Olimpiada Biologiczna 

Do 2 etapu zakwalifikowali się: 

  • Krzysztof Bogdański
  • Norbert Kobus
  • Wiktor Kotynia
  • Julia Sadło 

 

LXVIII Olimpiada Chemiczna 

Do 2 etapu zakwalifikowali się: 

  • Aleksandra Kusztelak
  • Julia Michalik
  • Maciej Woszczyk
  • Szymon Wójciak 

 Tytuł wyróżnionego finalisty zdobył: 

  • Maciej Woszczyk 

 

LXXI Olimpiada Fizyczna

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Agata Bartczak
  • Oskar Hofmokl
  • Patrycja Maciejewska
  • Gniewoj Michalewski
  • Wojciech Nowakowski

 Tytuł finalisty zdobył:

  • Gniewoj Michalewski

 

XLVIII Olimpiada Geograficzna

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Adam Dejda
  • Nikodem Doroba
  • Filip Krawczyk
  • Jakub Łuczak
  • Paweł Masiarek
  • Kajetan Niekraszewicz
  • Szczepan Peła
  • Mateusz Poniński
  • Jakub Przybyłek
  • Kacper Salon
  • Witold Tadeuszak

 Tytuł finalisty zdobył:

  • Nikodem Doroba

 

XLVI Olimpiada Języka Angielskiego

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Julia Donakowska
  • Wojciech Górmiński
  • Joanna Kolano
  • Igor Mielczarek
  • Martyna Miszczak
  • Diana Prośniewska
  • Antoni Rozpara
  • Kacper Salon  

 

XLV Olimpiada Języka Francuskiego

Do 2 etapu zakwalifikowała się

  • Karolina Racięcka

 

XLV Olimpiada Języka Niemieckiego

Do 2 etapu zakwalifikował się:

  • Eryk Wałowski 

 

XX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Hanna Bąkiewicz
  • Bartłomiej Bichta
  • Karol Jóźwiak
  • Jerzy Komisarski
  • Zuzanna Krzanowska
  • Mikołaj Niezbrzycki
  •  Jan Pierlejewski
  • Michał Rybczyński

 Tytuł finalisty zdobyli: 

  • Hanna Bąkiewicz
  • Jerzy Komisarski
  • Zuzanna Krzanowska

 

LII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Małgorzata Goźdź-Roszkowska
  • Justyna Jurek
  • Ida Karp
  • Filip Krawczyk
  • Martyna Kubiak
  • Marta Kurzaj
  • Aleksandra Mysłek
  • Alicja Rempińska

 Tytuł finalisty zdobyli:

  • Małgorzata Goźdź-Roszkowska
  • Filip Krawczyk
  • Martyna Kubiak

 

LXXIII Olimpiada Matematyczna

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Juliusz Banaszczak
  • Antoni Rozpara
  • Michał Rybczyński

 

XVII Olimpiada Przedsiębiorczości

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Adam Dejda
  • Magdalena Gortatowicz
  • Oskar Hofmokl
  • Adam Juchniewicz
  • Piotr Maziarz
  • Mateusz Poniński
  • Jakub Przybyłek
  • Karol Ślasko
  • Tymon Tomaszewski
  • Stanisław Wądołowski

 Tytuł laureata zdobył:

  • Stanisław Wądołowski

 

XXXII Olimpiada Teologii Katolickiej

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Jan Darmach
  • Paweł Szlachciński
  • Maria Kosztyła
  • Paweł Masiarek
  • Filip Krawczyk

Tytuł laureata zdobył:

  • Paweł Szlachciński

 

XXXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Do 2 etapu zakwalifikował się:

  • Nikodem Doroba

 

XXXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Adam Dejda
  • Oskar Hofmokl
  • Mateusz Poniński
  • Karol Ślasko
  • Stanisław Wądołowski

 

LXIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Do 2 etapu zakwalifikował się:

  • Mikołaj Zajączkowski

  

XXVI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Do 2 etapu zakwalifikowały się:

  • Magdalena Owczarek
  • Julia Ratko

 

XX Olimpiada Znajomości Afryki

Do 2 etapu zakwalifikowali się

  • Adam Dejda
  • Szczepan Peła
  • Błażej Wodyński