Aktualności

Olimpiada Chemiczna

Do drugiego etapu Olimpiady Chemicznej zakwalifikowali się uczniowie:
Mikołaj Świerczyński IIE, Adam Makaro IIE, Bartosz Pałuba ID, Jakub Krassowki IIIC, Anna Lubnauer IID, Natalia Siwecka IIE, Katarzyna Solarska IIID, Andrzej Badek IID, Kornielia Stus IID, Piotr Szkudlarek IIC, Jędrzej Chrzanowski IIC, Aleksander Ślazyk IID, Damian Ciunowicz IIIC.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Próbna matura z przedmiotu rozszerzonego

Próbna matura odbędzie się 18 grudnia w terminach:

9:00-12:00 j. polski, matematyka, biologia

12:20-16:20 informatyka

12:30-15:00 j. angielski

12:30-15:30 fizyka, chemia, geografia, historia, WOS

 

Olimpiada Geograficzna

Z przyjemnością informujemy, że do zawodów pisemnych II etapu XLI Olimpiady geograficznej zakwalifikowali się dwaj uczniowie naszej szkoły: Mateusz Walczak IIIb i Łukasz Gręda Ia. Serdecznie gratulujemy!

Teatr języka angielskiego

W dniu 5 grudnia klasy pierwsze i drugie miały przyjemność wziąć udział w długo wyczekiwanym przez wszystkich wydarzeniu teatralnym, organizowanym przez szkolne koło teatru języka angielskiego. Nasi zdolni artyści przygotowali znakomite przedstawienie złożone z trzech skeczów,  z których każdy zaskakiwał dowcipnymi dialogami oraz bardzo dobrą grą aktorską. (czytaj dalej)

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Miło nam poinformować, że do zawodów II stopnia - okręgowych XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowali się  n.w. uczniowie: Gotlib Jakub IIA, Kurdek Jeremi IC, Wojnarowski Adam IIA, Bernacik Wiktor IC, Włodarski Marek IC, Kujawa Wiktoria IIA, Szkudlarek Piotr IIC, Pawelec Aneta IC, Sojecki Jakub IIB, Jurczewski Bartosz IIB, Sobczak Rafał  IIB, Czyrkiewicz Antonina IC, Biernacki Jakub IIIA, Blocher Krzysztof IB. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Olimpiada Języka Niemieckiego

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu 38 Olimpiady Języka Niemieckiego zakwalifikowały się dwie uczennice naszej szkoły: Kalina Kieszniewska IIIc oraz Aleksandra Socha IIIb. Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Języka Francuskiego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że następujący uczniowie naszej Szkoły, biorący udział w 38 Olimpiadzie Języka Francuskiego na etapie szkolnym w grupie klas nie-dwujęzycznych, zostali zakwalifikowani do etapu regionalnego OJF:
1.      Modzelewska Aleksandra
2.      Janiak Julia
3.      Walczak Karolina
4.      Swinarska Julia
5.      Kurzejamska Zuzanna
Serdecznie gratulujemy.

Msza święta za zmarłych Profesorów i Wychowanków

W dniu 20 grudnia 2014 r. o godzinie 18.00 w Kościele Miłosierdzia Bożego (Teofilów) przy ulicy Wici róg Baczyńskiego odbędzie się msza święta w intencji zmarłych profesorów i wychowanków I Liceum i Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika.

Strona 1 z 28  Następna | Ostatnia