Aktualności

Konkurs "Alfik Matematyczny"

W konkursie matematycznym "Alfik" wyróżnieni zostali następujący uczniowie:
 
Kamil Rychlewicz kl. IIIb (1. miejsce w kraju), Bogumił Pawłowski  kl. Ic (4. miejsce w województwie), Marcin Szałek kl. IIIb (4. miejsce w województwie), Michał Załęcki kl. Ic oraz Jędrzej Chrzanowski kl. Ic.
 
Serdecznie gratulujemy!

Konkurs "Matematyka Moja Pasja"

Do finału konkursu "Matematyka Moja Pasja", organizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
 
Jeremiasz Czarnecki  kl. IIIc, Dominika Długosz  kl. IIIe, Zuzanna Grabowska  kl. Ie, Hanna Kuśmierczyk  kl. IIIe, Marcin Massalski  kl. Ic, Marcin Szałek   kl. IIIb, Michał Szmigielski  kl. IIIc, Adam Świątek  kl. IIIc, Michał Załęcki  kl. Ic
 
Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Informatyczna

Kamil Rychlewicz z kl. IIIb zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Informatycznej.

Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Do II etapu Olimpiady Lingwistyki Matematycznej zakwalifikowali się:

Andrzej Adamowicz kl. Id, Hubert Grawender kl. IIIb, Julia Janiak kl. IIe, Marcin Jarzębski kl. IIb, Michał Jędrusiak kl. IIIb, Leszek Kaczmarek kl. Ie, Małgorzata Nebelska kl. IIc, Monika Odartus kl. Id, Kamil Rychlewicz kl. IIIb, Mateusz Szubański  kl. IIIb, Mateusz Walczak kl. IIb.

Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Matematyczna

Do II etapu Olimpiady Matematycznej zakwalifikowali się Marcin Massalski z kl. Ic i Kamil Rychlewicz z kl. IIIb. Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Przedsiębiorczości

Miło nam poinformować, że do II etapu Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowali się Marcin Chądzyński  i Kamil Rychlewicz z III b.

Olimpiada Chemiczna

Do II etapu 60. Olimpiady Chemicznej zakwalifikowali się następujący uczniowie: Adrianna Cieślak III C,  Piotr Jędrzejczak III C, Adam Świątek III C, Jakub Kolasa III D, Andrzej Weber III D, Dominika Długosz III E, Barbara Majewska III E, Paulina Wyrwas III E, Damian Ciunowicz II C, Jakub Krassowski II C, Adam Pancer II C, Katarzyna Solarska II D, Dominik Szwaj II D, Julia Olejniczak II E, Adam Wawrzynkiewicz II E, Piotr Szkudlarek I C, Anna Lubnauer I D, Adam Makaro I E, Natalia Siwecka I E, Mateusz Świerczyński I E oraz Bartosz Pałuba z Gimnazjum oo. Bernardynów (uczęszczający na zajęcia kół chemicznych w naszej szkole). Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Pożegnanie...

Po

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 20 stycznia o godzinie 13.30 na cmentarzu św. Antoniego (Mania) przy ulicy Solec 11.

Pierwsza | Poprzednia  Strona 63 z 71  Następna | Ostatnia