Aktualności

Jasełka i koncert

Przeżyjmy to jeszcze raz!
Koncert wigilijny naszego chóru i jasełka przygotowane przez klasę II D z ks. Marcinem Czajkowskim. Zapraszamy do Galerii video

Film z koncertu kolęd

Film z niedawnego koncertu kolęd i pastorałek z cyklu "Per musicam ad astra", który odbył się w Kościele Środowisk Twórczych w Łodzi, 18 XII 2013 r. Galeria video

Życzenia Świąteczne (...)

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres dla każdego z nas. Jak pisał poeta Cyprian Kamil Norwid:
 
"Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wejści pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie."

Olimpiada Geograficzna

Do drugiego etapu Olimpiady Geograficznej zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  1. Magda Barańska IIe
  2. Patryk Krawczyk IIa
  3. Aleksandra Maniecka IIa
  4. Maciej Rzeszutek Ia
  5. Michał Sętkowski IIa
  6. Mateusz Walczak IIb
  7. Michał Wielec IIa

Serdeczne gratulacje!

Olimpiada Fizyczna

Do zawodów teoretycznych II stopnia 63 Olimpiadady Fizycznej zostali zakwalifikowani:

  1. Dominika Długosz IIIe
  2. Paweł Gołdyn IIb
  3. Hubert Grawender IIIb
  4. Patryk Lisik Ib
  5. Dominika Piechota IIb
  6. Mateusz Ptasiński IId
  7. Bartłomiej Rydz IId

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Olimpiada Biologiczna

Do II etapu XLIII Olimpiady Biologicznej, który odbędzie się 25 stycznia 2014 r. zakwalifikowały  się następujące  uczennice:

  1. Glubińska Natalia  - kl. IIIe
  2. Górczyńska Martyna – kl. IIIe
  3. Fortuna Aleksandra – kl. IId
  4. Korzeniowska Sandra – kl. IId
  5. Kula Aleksandra – kl. IId
  6. Plisiecka Martyna – kl. IIe
Serdecznie gratulujemy!

Konkurs Dendrologiczny

W XXX Wojewódzkim Konkursie Dendrologicznym nasi uczniowie uzyskali następujące lokaty:    
  1. Natalia Siwecka – kl.Ie   - I miejsce
  2. Andrzej Weber  - kl.IIId  - II miejsce
  3. Dominika Janaszkiewicz – kl. IIIb  - III miejsce
  4. Justyna Jóźwiak  - kl. IIe  - IV miejsce
  5. Paulina Misiak – kl. Ie   - V miejsce
  6. Beata Owczarek  - kl. IIe  - VI miejsce
  7. Adam Domański – kl. Ie – VII miejsce
Reprezentacja szkoły  zespołowo uzyskała  I miejsce i tym samym nagroda przechodnia w postaci statuetki „ŻUBRY” czwarty raz trafia do I LO.

Olimpiada Języka Angielskiego

Do etapu okręgowego XXXVIII Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowani zostali następujący uczniowie naszej Szkoły:

  1. Ewa Granosik IIIf
  2. Jakub Gruszczyński IIa
  3. Adam Świątek IIIc

Pierwsza | Poprzednia  Strona 73 z 81  Następna | Ostatnia