Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Spotkanie on-line z przedstawicielami RSU

Drodzy Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych!
 
Serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line, które odbędzie się we wtorek, 21.03.2023 r., o godzinie 19:00, w usłudze Microsoft Teams!
Do udziału w spotkaniu zachęcamy wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole, ciekawych codzienności ucznia „Jedynki”. Podczas spotkania będziecie mogli pozyskać informacje z pierwszej ręki - od naszych uczniów, którzy z wielką chęcią opowiedzą o działalności samorządu, społeczności szkolnej i przedstawią Wam tegoroczną ofertę edukacyjną oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z I Liceum.
 
Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams. Aby do niego dołączyć wystarczy kliknąć link:
 
 
Uwaga! Osobom, które nie posiadają konta Microsoft Office 365, zalecamy skorzystanie z przeglądarek Microsoft Edge i Google Chrome. Po otworzeniu linku wystarczy wybrać opcję "Korzystaj z Teams w przeglądarce..." i dołączyć do spotkania.
 

Już teraz możecie zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną, dostępną na naszej stronie internetowej: klasy profilowane 2023/2024.

Zapraszamy! :)