Rewizyta uczniów z Hiszpanii
W dniach 17-24 marca gościliśmy w naszej szkole grupę 10 uczniów z liceum w Murcji. W styczniu byliśmy z wizytą w Hiszpanii, teraz tamtejsi uczniowie przybyli do nas z rewizytą. Nasi goście w trakcie pobytu zwiedzili Łowicz, Łódź i Warszawę. Uczniowie brali również udział w warsztatach kulinarnych oraz graliśmy razem w curling. Był czas na zajęcia z języka polskiego i angielskiego, warsztaty z wycinanek łowickich i degustowanie tradycyjnych polskich potraw. Tydzień rewizyty uczniów z Hiszpanii był niezapomnianym czasem pełnym radości, wzruszeń i prawdziwej międzykulturowej integracji. Każdy dzień niósł ze sobą nowe przygody, ciekawe doświadczenia i wyjątkowe chwile, które na długo pozostaną w sercach zarówno gości, jak i gospodarzy.

